KONST / Litografier / Färglitografi 14953158
nr 1495 3158
Håkan Rehnberg
(f. 1953), Sverige
Signerad, numrerad 90/290, daterad -97. Färglitografi, bildmått: 43x34 cm, yttermått inklusive ram: 52x48 cm
Håkan Rehnberg, svensk konstnär född i Göteborg 1953.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:12:23
8/10 11:50:51
Håkan Rehnberg
Läs mer om Håkan Rehnberg